Bílý Kostel 231, 463 31 Bílý Kostel nad Nisou

+420 775 053 902 pomoc@pvnliberecko.cz

Ukončená finanční sbírka pro Annu K.

Dne 29.7.2017 se rodině se třemi dětmi změnil od základů celý život.

Tomáš (47) – manžel a otec tří dětí (14,12 a 3 roky) měl vážný úraz – zasáhl ho nešťastnou náhodou elektrický proud. Anička (manželka) zavolala RZS. Na místě se ho podařilo oživit a byl převezen na ARO Liberecké nemocnice. Před dvěma týdny Tomáše převezli na JIP v kritickém stavu s otokem mozku, který se snažili lékaři zmenšit. Bohužel dostal vysoké horečky, které se naštěstí podařilo po více jak týdnu snížit.
Tomáš byl jediným živitelem rodiny. Anna byla s nejmenším dítětem na rodičovské dovolené. Veškeré potřeby rodiny zajišťoval právě tatínek a manžel. Před pár lety si koupili dům na hypotéku, auto (LEASING), mají dvě studující děti, jedno dojíždí do jiného města. Nadační fond se rozhodl této rodině pomoci finančně a s potravinami na základní a existenční potřeby rodiny.
Tomáš ležel v hlubokém komatu na JIP a prognoza byla stále velmi nejistá. Anna byla jediná, která zajišťuje příjmy v rodině a bohužel z rodičovského příspěvku je to velmi těžké. Rodina se takřka ze dne na den ocitla bez jakýchkoliv prostředků. Anna denně jezdila za manželem do nemocnice a trávila s ním několik hodin. Naštěstí má skvělé přátelé a rodinu, kteří jí hodně pomáhají. Řeší se jak příjem rodiny, potraviny, základní potřeby pro Aničku i děti.
Bohužel dne 2.9.2017 Tomáš podlehl svým zraněním a navždy odešel.

Veřejná finanční sbírka byla ukončena v roce 2017 a rodině bylo předáno  102 278.- Kč.

Napsat komentář